Hotel

Keni Ardhur Në Vendin e Duhur

1 Maji Hotel ofron komoditetin dhe luksin e fundit. Ky hotel me 4 kate është një ndërthurje e bukur e madhështisë tradicionale dhe ambienteve moderne. 
I vendosur pikërisht në Liqenin e Ohrit 1 Maji Hotel është një hotel modern, elegant me 4 yje me pamje nga deti me zonën e tij private të plazhit, i përsosur për një pushim romantik, simpatik, në mjedisin magjepsës të Taorminës dhe Detit Jon.

Dhomat në hotelin 1 Maji janë të reja, të ndriçuara mirë dhe tërheqëse. Stafi ynë i pritjes do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë qëndrimit tuaj në Pogradec.

120541447_3412487415473713_3500785033420456156_n

REZERVO TANI DHE KURSE

Bëni rezervimin tuaj direkt me hotelin tonë dhe përfitoni nga Ofertat me te mira.
Merrni tarifat më të mira për Hotel 1 Maji duke rezervuar përmes faqes tonë zyrtare të rezervimit.

Na Gjeni Gjithashtu edhe Në

Na Kontaktoni:

Rruga: Lumi i Vërdovës, Pogradec

Cel: +355 67 404 6000

Email: info@hotel1maji.al