Rreth Nesh

Njihuni Më Mirë Me Hotelin Tonë

Hotel 1 Maji ndodhet në shëtitoren me të njëjtin emër, vetëm disa metra larg bregut të Ohrit. 58 dhoma të shpërndara në 4 kate ofrojnë komoditet dhe kënaqësi për pushimet më të mira që mund të bëhen në Pogradec. Mobilimi është i nivelit më të lartë. Hapësira është e bollshme dhe shërbimet në dhomë janë të plota. Të gjitha dhomat kanë banjo, dushe, hidromasazh, ballkone me pamje nga liqeni ose parku i madh që rrethon hotelin, lavanderi. Ka gjithashtu ajer te kondicionuar, TV satelitor, telefon, tharëse flokësh, WiFi falas në të gjitha zonat e hotelit. Ofertat e hotelit përfshijnë gjithashtu me çmimin e dhomës një plazh privat, cadra, shezllone dhe parkim. Përveç kësaj, ka dy restorante dhe dy bare të brendshme dhe të jashtme të hapura 20 orë në ditë. Hoteli dhe të gjitha objektet shtrihen mbi Liqenin e Ohrit, pikërisht në bregun e tij.

Paking Falas

Plazh Privat

Wi - Fi

24h - Recepsion

Bar dhe Restorant

Restorant

Pavarësisht nëse jeni një fanatik i ushqimeve të detit, adhurues i perimeve apo nje ndjekes i ëmbëlsirave - ne ju premtojmë se perkedheleni për zgjedhje mbi larminë tonë të pasur të pjatave të këndshme.

I vendosur ne natyre

Rrugët, urat prej druri, luhatjet, rosat dhe pellgjet janë plotësimi perfekt i kësaj skene përrallore.

Siguri e mirë

Hoteli garanton siguri të plotë për gjërat tuaja me vlerë të vendosura në kasafortat në dhomë, si dhe mbikëqyrjen e kamerës